Jdi na obsah Jdi na menu

Kariéra

Společnost Energetika s.r.o. Jaroměř vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici "strojník energetických zařízení" s termínem nástupu od 01.04.2024

Náplň práce a požadavky

  • zajištění a výkon drobných instalatérských a zámečnických prací,
  • zajištění a výkon drobných oprav pro jednotlivá provozní střediska,
  • zajištění chodu veškerého strojního a technologického vybavení provozu plynové kotelny Zavadilka a objektových předávacích stanic lokality sídliště Zavadilka v Jaroměři
  • zajištění dosažitelné služební pohotovosti

Co by Vám nemělo chybět?

  • ukončené SŠ vzdělání v oboru kovo, instalace či technická zařízení budov (není podmínkou),
  • dosažená praxe v obdobné pozici, manuální zručnost, znalost teplárenských technologií a jejich obsluha,
  • dobré organizační schopnosti,
  • samostatnost, cílevědomost, časová flexibilita a aktivní přístup,
  • uživatelská znalost MS Office,
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič,
  • výhodou osvědčení obsluhy plynových a tlakových zařízení, osvědčení topiče kotelen I. a II. kat.

Pracovní podmínky

  • zajímavá a perspektivní práce u stabilní teplárenské společnosti,
  • motivující finanční ohodnocení,
  • zaměstnanecké výhody a benefity,
  • možnost seberealizace, profesního a osobního růstu
  • průměrná roční hrubá mzda 360 000 Kč

Bližší informace

  • práce na hlavní pracovní poměr (HPP),
  • nástup 01.04.2024 nebo dohodou,
  • místo výkonu práce: Jaroměř

V případě zájmu odešlete Váš životopis nejpozději do 25.03.2024 na e-mail info@energetikajaromer.cz, https://www.energetikajaromer.cz/clanky/kariera.htmlbližší informace poskytne:

Ing. Tomáš Steklý, jednatel

mob. +420 724 317 351